Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Hakkında Aradıqın Herşey

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1

2 posters
YazarMesaj
yoshy*_*rabis
Özel Üye
Özel Üye
yoshy*_*rabis

Kadın
İş/Hobiler : müzk dinlemek
Lakap : mor menekşe

MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1 Empty
MesajKonu: MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1   MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1 EmptySalı Ağus. 12, 2008 9:27 pm

Mustafa sandala grup hepsiye rakip geldi ne düşünüyorsunuz grup mp3 ve grup hepsi hakkında?

Grup hepsi ile bir kere festivalde sahne almıştım.Ama kanım onlara uyuşmadı.Grup mp3 ü rakibim olarak görüyorum.Grup hepsi ise asla rakibim olamaz.Bence onlar havalarıyla çok tuttu.Ama grup mp3 çok süper ve onlardan daha güzeller.Onlar genellikle kenan doğulu ile çıktılar.Şimdi bana açıkça söylesinler ben mi çok tutuluyorum yoksa kenan doğulu mu?Grup mp3 grup hepsiyi söndürdü.Yakında grup hepsinin hayranları bile grup mp3ü sevecekler. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
http://www.gruphepsi.yetkinforum.net
Su
Admin
Admin
Su

Kadın
İş/Hobiler : )Aşk(
Lakap : hepsici

MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1 Empty
MesajKonu: Geri: MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1   MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1 EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 1:02 pm

ya çok bekler
http://gruphepsi.yetkinforum.net

MUSATAFA SANDAL HEPSİMİZ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU!!!!!!!1
1 sayfadaki 1 sayfası